Новини

12.09.2023 — 23:57
Новий історичний крок між Україною та ЄС має відбутися цього року, і всі гілки влади повинні спрацювати на цей крок – звернення Президента

Бажаю здоровʼя, шановні українці, українки!

Звіт за день.

Перше – закон про електронне декларування. Одразу, як сьогодні вранці проголосований закон надійшов із Верховної Ради, підписав вето.

Очікую нового голосування – із позитивом щодо негайного відкриття реєстру декларацій. Вже у вересні таке рішення має бути.

12.09.2023 — 16:50
На Хмельниччині перебуває делегація з Польщі

Сьогодні обласний центр відвідала делегація із Республіки Польща з метою обговорення поточної ситуації на Хмельниччині, можливостей та шляхів участі польських підприємств у проектах з відновлення та відбудови України на території Хмельницької області. Делегацію очолили почесні гості – Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Даміан Цярцінський та директор Центру стратегічних досліджень WEI Адам Еберхардт. Розпочався робочий візит із семінару, який ініціював уряд Польщі – «Польсько-українська співпраця та перспективи відбудови України», участь в якому взяв перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін. На заході були присутні також урядові представники Польщі, представники влади області та міста, а також представники сфери бізнесу Республіки Польща та України.

12.09.2023 — 16:28
Пріоритетними напрямами у галузі освіти залишається забезпечення рівного доступу дітей до якісної освіти та створення безпечних та комфортних умов, – Сергій Тюрін

На цьому наголосив перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін під час засідання колегії ОВА, обговорюючи питання про готовність закладів освіти Хмельницької області до 2023/2024 нав­чального року.

12.09.2023 — 12:08
В ОВА відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

11 вересня в ОВА відбулося розширене засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Засідання провів голова ради – заступник начальника ОВА Сергій Ткачук.

12.09.2023 — 09:09
Якщо ви потребуєте правничої допомоги — звертайтеся до юристів системи БПД

Якщо ви потребуєте правничої допомоги — звертайтеся до юристів системи БПД. Ви можете це зробити офлайн або скориставшись дистанційними сервісами системи.