Новини

13.09.2023 — 22:34
Наступного року додаємо значні бюджетні кошти на оборонно-промисловий комплекс – звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!
Вагомий був день. Військовий кабінет – такі були деталі, про які зараз не можна говорити, але які будуть дуже результативними у війні.

13.09.2023 — 16:53
Наші добровольці-рятівники будуть берегти і захищати життя кожного жителя – Сергій Тюрін

Сьогодні, напередодні Всеукраїнського Дня рятівника, на Хмельниччині офіційно розпочав роботу підрозділ Добровільної пожежної охорони на території Меджибізької територіальної громади. Завітав на урочисте відкриття перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін, аби привітати добровольців-рятівників із прийдешнім святом та побажати їм наснаги у подальшій роботі.

13.09.2023 — 15:57
Запрошуємо на підсумкову онлайн-конференцію проєкту «Парламент для села: представництво заради розбудови України»

19 вересня 2023 року о 10:00 годині в рамках грантової програми «Громадяни й парламент: демократичне представництво та ефективна взаємодія в умовах воєнного часу», в межах реалізації Програми USAID «РАДА: наступне покоління», відбудеться підсумкова онлайн-конференція проєкту «Парламент для села: представництво заради розбудови України». Протягом декількох місяців у громадах Вінницької і Хмельницької областей, а також у форматі […]

13.09.2023 — 15:21
В ОВА відбулося засідання Комітету доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

12 вересня відбулося засідання Комітету доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при ОВА. Провів його заступник начальника ОВА Сергій Ткачук. Зібрання було присвячене обговоренню ступеня безбар’єрності центрів надання адміністративних послуг Хмельницької області.

13.09.2023 — 13:49
Володимир Білик провів особистий прийом громадян

Сьогодні заступник начальника ОВА Володимир Білик провів особистий прийом громадян. Загалом посадовцем розглянуто 7 звернень від жителів області.

13.09.2023 — 13:34
Перша леді України Олена Зеленська та її Фундація презентували проєкт «Адреса дитинства»

Фундація Олени Зеленської розпочала будівництво чотирнадцяти будинків для великих прийомних родин (так званих ДБСТ), які через війну втратили житло, у 8 регіонах України. Проєкт реалізується винятково коштом міжнародних донорів.

13.09.2023 — 13:14
Цифровізація Держстату: беріть участь у першому статистичному онлайн-опитуванні

Статистичне пілотне опитування про зайнятість та безробіття українців уперше проходить в онлайн-форматі. Це важливий крок у масштабній трансформації Держстату, яка дасть змогу отримувати інформацію в реальному часі, швидко її аналізувати й обробляти. Тож українці віком від 15 років зможуть долучитися до опитування в зручний час просто зі смартфона з будь-якої країни світу. 

13.09.2023 — 11:54
Відбулося засідання колегії ОВА

Питання щодо регулювання земельних відно­син та розпорядження землями державної власності в межах повноважень обласної військової адміністрації, визначених чинним законодавством розглянуто у ході колегії ОВА, яке відбулося під головуванням першого заступника начальника ОВА Сергія Тюріна. Доповів по даному питанню директор управління розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин Олег Омелянюк.

13.09.2023 — 09:34
На Хмельниччині відкрився онлайн-запис для складання практичних іспитів з водіння

Відкрився доступ до онлайн запису на практичні іспити для майбутніх кермувальників. Нововведення відбувається в рамках пілотного проєкту із забезпечення прозорих іспитів. З 21 вересня він розширюється і на Хмельниччину. Тепер кандидати у водії мають можливість онлайн оформити талон попереднього запису на практичний іспит через функціонал е-запис.