Новини

14.09.2023 — 22:55
Потрібна потужна система правозахисту воїнів у самому секторі оборони – звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!
Кілька головних речей за цей день.
Вперше саме сьогодні наша держава відзначила день танкістів. Раніше була ще радянська дата професійного дня танкових військ. І зараз є не просто мотив дати саме український сенс усім таким дням, не просто бажання наших людей, але й той конкретний результат українських воїнів, який варто вшановувати на рівні всієї держави.

14.09.2023 — 16:20
Ваша зброя дуже надійна – це ваш високий професіоналізм, рішучість, сміливість, готовність прийти на допомогу, ризикуючи життям, – Сергій Тюрін

17 вересня – День рятівника – свято тих, хто цілодобово знаходиться у постійній бойовій готовності до боротьби з незваним лихом та приходить на допомогу в найважчі хвилини. Напередодні відзначення цього дня перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін привітав надзвичайників області та подякував їм від усієї Хмельниччини за щоденний подвиг.

14.09.2023 — 15:18
На Хмельниччині відбувся регіональний форум з питань реалізації Стратегії реформи шкільного харчування

Сьогодні на Хмельниччині відбувся регіональний форум з питань реалізації в області Стратегії реформи шкільного харчування на період до 2027 року, який увійшов до низки подібних форумів, що уже відбулися в інших регіонах України.

14.09.2023 — 12:29
Відбулася селекторна нарада щодо кампанії з вакцинації проти кору

Генеральний директор ДУ “Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України”, головний державний санітарний лікар Хмельницької області Микола Габрикевич взяв участь у селекторній нараді, яку організував Департамент охорони здоров’я Хмельницької ОВА.