Новини

25.09.2023 — 22:09
Найкраще – щоб ми могли виробляти передові зразки зброї, щоб гарантувати безпеку Україні, і ми будемо виробляти – звернення Президента

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!
Сьогодні був важливий звіт від міністра оборони Умєрова: перші американські танки «Абрамс» уже в Україні. Готуємо їх, щоб посилити наші дії проти окупантів. І це буде суттєве посилення.

25.09.2023 — 17:01
Жителі смт. Високопілля Херсонської області вдячні Хмельниччині за допомогу у відбудові їх домівок (ВІДЕО)

Жителі смт. Високопілля Херсонської області вдячні Хмельниччині за допомогу у відбудові їх домівок

25.09.2023 — 15:36
Закликаємо громади області до співпраці із БО «Благодійний фонд «Міжнародний рух за права потерпілих внаслідок російської агресії»

Благодійна організація «Благодійний фонд «Міжнародний рух за права потерпілих внаслідок російської агресії» підтримує реалізацію проєкту «Юридичні Сили України», який спрямований на те, щоб створити для територіальних громад і спільнот України загальнодоступний правовий механізм відшкодування шкоди, завданої внаслідок російської агресії, за рахунок майна росії та її пособників. Механізм передбачає отримання територіальними громадами, в особі органів місцевого […]

25.09.2023 — 14:17
26 вересня об 11.00 відбудеться обговорення положень проєкту Закону України «Про колективні трудові спори»

Місце проведення: м. Хмельницький, вул. Подільська, 109/1, конференц-зала (2 поверх) Хмельницької Торгово-промислової палати. Мета заходу: публічне обговорення положень проєкту Закону України «Про колективні трудові спори», підготовка пропозицій. До участі в заході запрошуються представники сторін соціального діалогу, експерти, зацікавлені особи у сфері соціально-трудових відносин та громадськість. Учасники матимуть змогу ознайомитись із:  ➡ підставами та історією розробки проєкту […]

25.09.2023 — 13:42
«Резерв. Відновлення» – Створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України (ВІДЕО)

«Резерв. Відновлення» – Створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України

25.09.2023 — 10:31
🎥До Дня Захисників і Захисниць України, з 28 вересня, на широких екранах в кінотеатрі «WOODMALL CINEMA», відбуватиметься показ фільму, філософії Воїна ССО ЗСУ, «ВОВК. СТРАХУ НЕМА», репрезентований самими бійцями.

Поділитись —

25.09.2023 — 10:28
Головне за тиждень

Головне за тиждень

25.09.2023 — 09:29
Компенсація за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю

Нещодавно Уряд запровадив програму, за якою роботодавець, що працевлаштував людину з інвалідністю та підготував для неї робоче місце, має можливість отримати компенсацію вартості облаштування такого місця.