Новини

10.10.2023 — 18:15
В області відбувся форум до Дня психічного здоров’я «Ментальне здоров’я: плекаємо стійкість»

Сьогодні в обласному центрі відбувся форум «Ментальне здоров’я: плекаємо стійкість», приурочений до Всесвітнього дня психічного здоров’я. Цей захід став частиною реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», що ініційована дружиною Президента України Оленою Зеленською, яка має на меті допомогти українцям знайти джерело духовної енергії та стресостійкості. Привітав учасників форуму заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв.

10.10.2023 — 16:17
На Хмельниччині відкрили перший в Україні Ветеранський хаб

Сьогодні в обласному центрі відбулося урочисте відкриття першого в Україні відділу підтримки ветеранів війни та їх сімей при Хмельницькій районній військовій адміністрації. Ветеранський хаб буде відігравати важливу роль у наданні підтримки та допомоги ветеранам війни та їх сім’ям. Він стане місцем, де вони зможуть звернутися за допомогою, порадою та підтримкою у будь-який час, знайдуть співрозмовників, які розуміють їхні переживання та потреби.

10.10.2023 — 11:05
Школярі з Хмельниччини стали переможцями Всеукраїнського конкурсу есе та малюнків «Я маю право на життя»

Підбиття результатів конкурсу та нагородження призерів відбулося в Українському державному університеті ім. М. Драгоманова. Нагадаємо, що Всеукраїнський конкурс тривав продовж травня – червня поточного року за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України і Міністерства культури та інформаційної політики України.

10.10.2023 — 10:05
Чергові здобутки наших спортсменів

У місті Вінниця з 06 по 08 жовтня відбувся відкритий чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ, УФК та СК серед молодших юнаків, юнаків, кадетів, юніорів, чоловіків та жінок у розділі «керугі» та «пумсе» з Тхеквондо ВТФ та клубів, та всеукраїнський рейтинговий турнір “FTU PRESIDENT CUP”.

10.10.2023 — 09:35
Знання з безпеки зі шкільної парти – на Хмельниччині відкриваються нові Класи безпеки

Знання про безпеку для кожної дитини. На Хмельниччині у селі Сутківці відкрив двері Клас безпеки – рятувальна, піротехнічна та правоохоронна справи, а також надання домедичної допомоги стануть острівцем знань для школярів. Тут діти вивчатимуть загрози, які можуть чатувати на них вдома, чи деінде, а кваліфіковані наставники розповідатимуть, як уникнути небезпеки у побуті з вогнем та як діяти у разі потреби. Знання найрізноманітніші, наприклад, як не спровокувати пожежу у власній кухні під час приготування їжі і аж до хімічної та радіаційної загроз.

10.10.2023 — 09:31
Для майбутніх поліцейських офіцерів громад передали 45 автомобілів

9 жовтня в Камʼянці-Подільському на урочистому заході передали 45 автомобілів для майбутніх поліцейських офіцерів громад. Цими автомобілями користуватимуться 45 співробітників поліції, які працюють в 11 тергромадах Кам’янець-Подільського району.

10.10.2023 — 09:19
Ринок праці Хмельниччини

У січні-вересні 2023 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 19,4 тис. громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 2 536 роботодавців. В базі даних  налічувалось 10,7 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив  9286  гривень на одну вакансію.