Новини

11.10.2023 — 22:33
На Кам’янеччині відкрили нову пожежну команду та інклюзивний клас безпеки

Сьогодні для вихованців Кам’янець-Подільського навчально-реабілітаційного центру Хмельницької обласної ради відкрили інклюзивний клас безпеки, а у селі Сахкамінь Гуменецької громади розпочала роботу нова місцева пожежна команда. На урочисті заходи завітав заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв.

11.10.2023 — 21:00
Щодня наші воїни та весь народ міцніші – звернення Президента України

Звіт про нашу роботу в Брюсселі сьогодні. Перше – зустріч у форматі «Рамштайн», наша широка оборонна коаліція, понад 50 країн-учасниць. Міністри оборони, топові військові. Головний наш наголос – це посилення нашої ППО та найбільш важливих інструментів на фронті. Артилерія, далекобійні системи. Вдячний усім партнерам за незмінну готовність допомагати нашій обороні. Міністр оборони України Умєров окреслив партнерам деталі наших пріоритетів.

11.10.2023 — 16:08
Спортсмени Хмельницької області стали чемпіонами України зі спортивного водного туризму

З 5 по 9 жовтня у с. Сокілець Вінницької області на річці Південний Буг проходив чемпіонат України зі спортивного водного туризму серед старших та молодших юнаків. Спортсмени збірної нашої області Руслан Муратов та Давид Попов (тренер Дмитро Ващук) здобули високі призові місця.

11.10.2023 — 14:56
До уваги компаній-експортерів!

Спілка підприємців та роботодавців Польщі (ZPP) є провідною та однією з найбільших організацій підприємців у Польщі. Спілка об’єднує низку регіональних, галузевих організацій, а також польських та міжнародних компаній. ZPP має своє представництво у Брюсселі, є членом європейських економічних структур. Спільно з європейськими фінансовими інституціями ZPP бере активну участь у наданні економічної підтримки Україні в умовах […]

11.10.2023 — 14:43
Оксана Андрейчик провела особистий прийом громадян

Сьогодні заступник начальника ОВА Оксана Андрейчик провела особистий прийом громадян. Загалом посадовицею розглянуто 6 звернень від жителів області.

11.10.2023 — 13:37
Безпека наших дітей стоїть на першому місці

З такими словами перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін звернувся до працівників Ярмолинецького центру розвитку дитини у смт. Ярмолинці, в якому сьогодні відбулося відкриття чергового класу безпеки.