Новини

17.10.2023 — 20:17
Наше завдання незмінне – цього року бути готовими відкрити переговори щодо членства України в ЄС – звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоровʼя, шановні українці, українки!
Звіт за цей день. Насичений день.
Ставка. Ключові воєнні та зовнішньополітичні питання. Нарада з керівником ГУР. Тривала. Щодо ключових ризиків. Відповідаємо на кожен ризик, на кожну загрозу. Потужно відповідаємо.
Міністр фінансів Марченко поінформував про зустрічі та перемовини з керівниками міжнародних фінансових інституцій. Нещодавно відбулися щорічні збори МВФ та Світового банку.

17.10.2023 — 16:57
Виконання плану роботи обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації) на ІІІ квартал цього року

Згідно з регламентом, Хмельницька обласна адміністрація здійснює щорічне та щоквартальне планування своєї діяльності, спрямованої на виконання завдань, визначених Президентом України, Кабінетом Міністрів України, галузевими та регіональними програмами. Протягом ІІІ кварталу 2023 року на засіданнях колегії обласної адміністрації розглянуто низку питань, що стосувалися стану підготовки закладів освіти області до 2023/2024 навчального року, виконання завдань з підготовки […]

17.10.2023 — 15:09
На Хмельниччині відбувся обласний (окружний) пластовий змагання-похід «Мужність»

Цьогоріч в змаганнях взяли участь пластуни та усі бажаючі з міст Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Шепетівки та Старокостянтинова. Загальна кількість учасників становить 100 осіб. Маршрут змагання пролягав теренами гостинної Меджибізької громади – власне самим Меджибожем та селами Ставниця, Головчинці та Требухівці.

17.10.2023 — 14:51
До Європейського дня протидії торгівлі людьми стартує інформаційна кампанія “Придивись”

Мінсоцполітики спільно з партнерами розпочинають інформаційну кампанію «ПРИДИВИСЬ» до Європейського дня протидії торгівлі людьми, який відзначатиметься 18 жовтня. Торгівля людьми — темна сторона нашого світу.

17.10.2023 — 09:37
Чергові здобутки наших спортсменів

З 04 по 16 жовтня у м. Каорле (Італія) проходив чемпіонат Європи з волейболу сидячи. Національні паралімпійські збірні команди з волейболу сидячи (чоловіки та жінки) стали бронзовими призерами чемпіонату Європи з параволейболу.