Новини

26.10.2023 — 15:50
Чергові здобутки наших фехтувальників

З 22 по 24 жовтня у м. Черкаси пройшов Всеукраїнський турнір найсильніших фехтувальників України з юніорів U-19. У підсумку змагань спортсмени Хмельницької області з м. Нетішин досягли таких результатів: І місце – Дмитро Колобаєв; ІІІ місце  – Майя Величко. Вітаємо спортсменів та тренерів з гарним виступом. Бажаємо подальших перемог!     Поділитись —

26.10.2023 — 15:37
Працюємо над ліквідацією наслідків ворожого нападу на території Шепетівського району

Сьогодні перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін в Славуті провів чергове засідання штабу з ліквідації наслідків ворожого нападу на території Шепетівського району. Також в ході візиту посадовець ознайомився зі станом роботи розгорнутих комісій з прийому повідомлень про пошкодження майна та поспілкувався з мешканцями домогосподарств, які зазнали руйнування.

26.10.2023 — 13:38
Володимир Білик провів виїзний прийом громадян у Сатанівській громаді

Сьогодні заступник начальника ОВА Володимир Білик провів виїзний прийом громадян у Сатанівській громаді.

26.10.2023 — 11:34
На Хмельниччині європейський досвід втілює новостворена місцева пожежна команда

Селище Сахкамінь – одне з 23 сіл великої громади з 12-тисячним населенням у Кам’янець-Подільському районі. Саме тут за ініціативи ДСНС Хмельниччини, зусиллями та фінансуванням місцевої влади, а головне – активної життєвої позиції її жителів, справу рятувальників втілює місцева пожежна команда.

26.10.2023 — 09:25
Пріоритетним завданням є збагачення національної спадщини та формування людини-патріота, – Володимир Юр’єв

На цьому наголосив заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв під час засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при ОВА.