Новини

29.10.2023 — 21:20
Важливо ніколи не забувати, як багато людей докладають зусиль для захисту нашої держави й українців – звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоров’я, дорогі українці, українки!
Перше – є хороша новина у підсумок зустрічі на Мальті – зустрічі радників щодо Формули миру. Погоджено заяву співголів саміту – базову й таку, що єднає. Це правильний сигнал. Хоч би що відбувалось у світі, головне – це єднання заради реальної сили міжнародного права, бо це – єднання заради справедливості для України та всіх країн і народів, які можуть зазнати агресії.

29.10.2023 — 10:00
Підтримка безпеки на автодорогах Хмельниччини є важливою складовою для досягнення нашої перемоги, – Володимир Білик

Заступник начальника ОВА Володимир Білик відзначив почесною грамотою обласної військової адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у підвищення ефективності використання автомобільного транспорту, виконання завдань для задоволення потреб Збройних Сил України та з нагоди відзначення Дня автомобіліста і дорожника начальника відділу державного нагляду (контролю) у Хмельницькій області Державної служби України з безпеки на транспорті Олександра Гречаника.