Новини

08.11.2023 — 23:18
Уже розуміємо, які наші кроки потрібні, щоб наближати ключову мету – вступ України в ЄС – звернення Президента Володимира Зеленського

Є позитив від Єврокомісії – рекомендація почати переговори щодо членства нашої держави в ЄС. Це саме те рішення, якого ми очікували. Я дякую тобі, Урсуло, пані Президентко Європейської комісії, усім твоїм колегам за те, що ви незмінно та щиро завжди вірили та вірите в Україну. Наш народ заслуговує бути у Європейському Союзі – разом з усіма вільними народами нашої Європи. І ми все для цього робимо. Я впевнений, що немає альтернативи тому, щоб межі демократичної Європи відповідали межам Європейського Союзу. Бо це й політичний захист для наших спільних цінностей, це й економічна безпека, це – найголовніше – і одна з ключових гарантій миру та свободи на континенті.

08.11.2023 — 16:35
Членам сімей загиблих Героїв вручили високі державні нагороди

Перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін вручив високі державні нагороди рідним трьох загиблих Героїв з Хмельниччини. Звертаючись до родин військовослужбовців, посадовець висловив щирі співчуття та відзначив неоціненний внесок, який вони зробили, захищаючи суверенітет та цілісність нашої держави.

08.11.2023 — 16:29
Сергій Тюрін привітав діячів культурної сфери Хмельниччини

Культура об’єднує людей, які вкладають в неї душу, терпіння і самовіддану працю. Її головне завдання – нести добро та красу народу, особливо в ці нелегкі часи. Тож напередодні Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, який в Україні відзначають 9 листопада, перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін привітав представників мистецької сфери Хмельниччини та нагородив відзнаками обласної військової адміністрації.

08.11.2023 — 13:53
Сергій Тюрін провів особистий прийом громадян

Сьогодні перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін провів особистий прийом громадян. Загалом посадовцем розглянуто 6 звернень від жителів області, серед яких два колективних.

08.11.2023 — 10:25
Спортсмени з Хмельниччини зайняли призові місця на чемпіонаті України серед молоді та юніорів зі спортивної гімнастики

З 02 по 06 листопада у м. Київ пройшов чемпіонат України серед молоді та юніорів зі спортивної гімнастики. Команду Хмельницької області представляли дві чоловічі команди