Новини

09.11.2023 — 18:51
Продовжуємо дбати та забезпечувати наших рятувальників

Сьогодні ГУ ДСНС області поповнилося 10 автомобілями, які вдалось одержати завдяки фінансуванню з державного бюджету, а також за підсумками тісної співпраці з міжнародними партнерами.

09.11.2023 — 14:40
Учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни можуть безкоштовно пройти навчання та змінити кваліфікацію

Нещодавно Уряд запровадив пілотну програму безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни. Ця програма сприятиме підвищенню конкурентоспроможності на ринку праці і подальшому працевлаштуванню цієї категорії громадян.

09.11.2023 — 10:41
Відповіді на найпоширеніші питання про вакцинацію доступні на Національному порталі з імунізації

В Україні працює Національний портал з імунізації. Це інформаційний ресурс для медиків, студентів, фармацевтів та українців, які шукають доказову інформацію про вакцини та щеплення. На порталі консультують 16 експертів-медиків, які надають роз’яснення стосовно рутинної вакцинації, інформацію про 24 вакцинокеровані інфекції та їхню профілактику, ефективність вакцин.

09.11.2023 — 09:18
Хмельниччина: рятувальники нагадали правила пічного опалення для мешканців Розсошанської громади

1064  пожежі та виявлені на них 49 загиблих – така невтішна статистка з початку року на Хмельниччині. Основними причинами виникнення займань залишається необережне поводження з вогнем, коротке замикання електромережі, а з початком опалювального додається – несправність пічного опалення.