Новини

29.11.2023 — 17:00
На Хмельниччині відбувся круглий стіл «Захист і підтримка дітей та сімей, які постраждали від війни в Україні: досвід, виклики та можливості»

Сьогодні заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв взяв участь у засіданні круглого столу «Захист і підтримка дітей та сімей, які постраждали від війни в Україні: досвід, виклики та можливості». До роботи долучилися представники українських та міжнародних благодійних організацій, керівники органів місцевого самоврядування Хмельницької, Івано-Франківської та Харківської областей, а також профільні підрозділи обласної військової адміністрації.

29.11.2023 — 16:26
Оксана Андрейчик взяла участь у презентації проекту CDTO Campus

28 листопада в Києві відбулась презентація унікального проекту CDTO Campus. В ній взяла участь заступник начальника обласної військової адміністрації, CDTO Оксана Андрейчик.

29.11.2023 — 14:14
Родинам захисників з Хмельниччини вручили посмертні державні нагороди

Сьогодні перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін вручив високі державні нагороди родичам загиблих Героїв з Хмельниччини.

29.11.2023 — 12:22
Сергій Тюрін взяв участь у засіданні Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я

Стійка нація починається з конкретної людини. Тому завдання Уряду — створити умови для її розвитку, для реалізації усіх потенційних талантів та можливостей. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я, що відбулося 28 листопада за участі першої леді України Олени Зеленської. Участь в засіданні у онлайн форматі взяли перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін та заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв, а також представники профільних підрозділів обласної військової адміністрації