Новини

05.12.2023 — 20:17
Волонтерів Хмельниччини привітали зі святом

На Хмельниччині діє безліч волонтерських організацій. Тож до Міжнародного дня волонтера в обласному центрі відбулися урочисті заходи для людей, що добровільно та безкорисливо надають допомогу там, де це найбільш необхідно. Особливо актуальним це свято є сьогодні, адже на плечах волонтерів лежить неабияка допомога та відповідальність під час війни.

05.12.2023 — 12:49
Передали чергову СТО на передову

Наші волонтери змайстрували чергову СТО «Котигорошко», яка допомагатиме бійцям на фронті ремонтувати техніку, що виходить з ладу. Загалом хлопці переобладнали під мобільну СТО уже більше п’яти таких машин.

05.12.2023 — 12:15
До уваги підприємців!

7 грудня 2023 року відбудеться Конференція “Відновлення України на засадах відповідального ведення бізнесу: цінності й стандарти” – серія політичних діалогів про роль відповідальних бізнес-практик у відбудові України. Метою Конференції є налагодження взаємодії між органами державної влади і місцевого самоврядування, бізнесом, громадянським суспільством, академічною спільнотою України і міжнародними партнерами щодо забезпечення інтеграції стандартів відповідального ведення бізнесу […]

05.12.2023 — 09:32
Україна та ЄС повинні бути повністю дієздатними і спроможними захищатися. Маємо відстояти цінності, які ми сьогодні захищаємо на полі бою

На цьому наголосила Віцепремʼєрка Ольга Стефанішина на спеціальному брифінгу Європейської Ради з міжнародних відносин (ECFR) «Безперебійна підтримка: Що потрібно Україні від ЄС у Довгій війні».