Новини

06.12.2023 — 22:28
Україна боротиметься за власні інтереси й за справедливі інтереси кожної вільної нації – звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!
Сьогодні довгий і дуже змістовний день. День Збройних Сил України. Я вітаю вас, воїни! І дякую за вашу міць, за вашу хоробрість. Кожному й кожній, хто захищає Україну, наші державні інтереси, інтереси нашого суспільства. Ми всі в Україні вдячні.

06.12.2023 — 16:13
Володимир Юр’єв поспілкувався із представниками Міжнародної Організації з Міграції

Сьогодні на Хмельниччині відбулася робоча зустріч між обласною військовою адміністрацією та представниками Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) щодо гуманітарної ситуації в нашому регіоні. Провів засідання заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв. До участі долучилися директор Агенції регіонального розвитку Хмельницької області Катерина Савчук та представники профільних підрозділів ОВА.

06.12.2023 — 16:08
Нехай Святий Миколай подарує малечі щасливе дитинство

День Святого Миколая завжди асоціюється у діток з чимось чарівним, казковим, затишним, а головне кожна дитина рано вранці очікує на подарунок під подушкою. Проте, з початком повномасштабного вторгнення, ворог відібрав ці мрії у тисячі дітей, позбавивши їх щасливого дитинства та спокою, змусивши полишити свої домівки та шукати прихистку.
Аби в цей святковий день кожна дитина відчула чарівну атмосферу свята керівниця апарату ОВА Оксана Вжешневська відвідала 10 багатодітних сімей з числа внутрішньо переміщених осіб, що знайшли прихисток у Нетішинській громаді.

06.12.2023 — 15:42
Святий Миколай доставляє допомогу: благодійну марку «Подарунки Святого Миколая» погасили на Хмельниччині

Сьогодні, у День святого Миколая, яке цьогоріч уперше відзначаємо в Україні 6 грудня, одночасно з Днем Збройних Сил України, Укрпошта вводить в обіг благодійну поштову марку «Подарунки Святого Миколая». Церемонія спецпогашення цієї марки відбулася по всій країні, зокрема і на Хмельниччині, участь у ній взяла заступник начальника ОВА Оксана Андрейчик.

06.12.2023 — 15:09
Ринок праці Хмельниччини

У січні-листопаді  2023 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 22,4 тис. громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 2 872 роботодавці. В базі даних  налічувалось 12,8 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив  9480  гривень на одну вакансію.

06.12.2023 — 13:00
В ОВА відбулося позачергове засідання комісії ТЕБ та НС

5 грудня в ОВА відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Провів його перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін. Участь у засіданні взяли члени обласної комісії з питань ТЕБ та НС, представники силових структур, структурних підрозділів ОВА, районної та місцевої влади, а також інші запрошені.

06.12.2023 — 12:43
Сергій Тюрін привітав військових із Днем Збройних Сил України

Перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін з нагоди Дня Збройних Сил України привітав військових та нагородив їх відзнаками ОВА.