Новини

07.12.2023 — 21:21
Дякую кожній українській родині, яка розуміє воєнні й температурні виклики та ощадливо споживає електрику – звернення Президента Володимира Зеленського

Кілька підсумків за цей день. Перше – хочу подякувати Японії за дуже вчасне й потрібне рішення щодо підтримки України. 4,5 мільярда доларів – це загальна сума, і першу частину – 1,5 мільярда – ми очікуємо вже в січні. Значну частину цього пакета допомоги – навесні. Японія послідовно та дуже принципово підтримує нашу державу, наших людей, і я вдячний за таку допомогу.

07.12.2023 — 15:37
Відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність»

Провів засідання заступник начальника ОВА Володимир Білик. Представники робочої групи здійснили аналіз інформації, оприлюдненої в електронній системі PROZORRO щодо найбільш актуальних закупівель по області. Обговорено 5 закупівель.

07.12.2023 — 14:33
Сергій Тюрін взяв участь у пленарному засіданні вісімнадцятої сесії

Сьогодні перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін взяв участь у пленарному засіданні вісімнадцятої сесії, де привітав голову обласної ради та депутатів з Днем місцевого самоврядування та вручив відзнаки Голови Верховної Ради України та Міністерства охорони здоров’я.

07.12.2023 — 09:11
Збірна команда Хмельницької області виборола 28 нагород на чемпіонаті України з Джиу Джитсу

З 1 по 3 грудня у місті Києві відбувся чемпіонат України з Джиу Джитсу від національної Асоціації Джиу Джиу України. Збірна команда Хмельницької області у складі 26 спортсменів виборола 28 нагород: 11 золотих, 4 срібних та 13 бронзових медалей.

07.12.2023 — 09:05
Функціонування ринку природного газу та якість надання послуг споживачам: Комітет ВРУ розпочав всеукраїнське опитування

Комітет ВРУ проводить аналіз ефективності Закону України «Про ринок природного газу» № 329. Мета аналізу полягає в тому, щоб дослідити ефективність, виконання та вплив норм Закону на функціонування ринку природного газу, діяльність суб’єктів ринку природного газу та якість надання послуг з постачання природного газу споживачам.