Новини

11.12.2023 — 22:16
Сергій Тюрін взяв участь у підсумковому засіданні Ради безбар’єрності

Кожен українець і українка мають отримувати якісну безбар’єрну послугу у власній громаді. Відчути та побачити, що позитивні зміни відбуваються в кожному місті та селі. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час підсумкового засідання Ради безбар’єрності, що відбулося за участі першої леді України Олени Зеленської, голови Верховної Ради Руслана Стефанчука та представників обласних військових адміністрацій України. Від Хмельниччини участь в онлай-форматі взяли перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін, заступник начальника ОВА Володимир Білик, заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв та представники профільних підрозділів обласної військової адміністрації.

11.12.2023 — 17:13
Головне за тиждень

Головне за тиждень

11.12.2023 — 17:05
Економіка війни: кожна гривня податків піде на армію

У 2024 році Україна планує витратити на армію, оборону та безпеку майже 1,7 трлн грн. Усі 1,575 трлн грн податків, які заплатять в бюджет українці та український бізнес у 2024-му, спрямують на оборону. Окрім того, Уряд залучить на оборонні потреби кошти, отримані через розміщення військових облігацій, дивідендів від держкомпаній, прибутку НБУ, приватизації тощо. Інші видатки держави допоможуть профінансувати міжнародні партнери.

11.12.2023 — 16:15
Володимир Юр’єв провів чергове засідання робочої групи з питань створення безпечного простору в закладах освіти області

Сьогодні під головуванням заступника начальника ОВА Володимира Юр’єва відбулося чергове засідання робочої групи з питань координації роботи щодо створення безпечних умов проведення освітнього процесу в закладах освіти області. До складу групи увійшли постійні члени із представників профільних підрозділів ОВА, ГУ ДСНС у Хмельницькій області, Центру організаційно-господарського забезпечення закладів освіти та запрошені учасники, представники районного керівництва та освітянської сфери громад області.

11.12.2023 — 10:00
“Безпечні та доступні ліки в Україні” – семінар для працівників закладів охорони здоров’я області

Нещодавно на Хмельниччині для працівників закладів охорони здоров’я Державне підприємство «Медзакупівлі України» та Державна установа «Професійні закупівлі» за підтримки проекту USAID “Безпечні та доступні ліки в Україні” провели семінар щодо інструментів закупівель в умовах воєнного стану.

11.12.2023 — 02:28
Народи України та Аргентини понад усе цінують свободу, свою ідентичність і прагнуть жити гідно – звернення Президента Володимира Зеленського

Сьогодні тут на площах, на вулицях багато скандували слово «свобода» – libertad, і це те, що нас відчутно поєднує – Україну та Аргентину, наші народи, які понад усе цінують свободу, свою ідентичність і прагнуть жити – жити гідно. Хав’єр хоче сили для своєї країни, і я відчув: прагне чесності міжнародних відносин. Я подякував йому за підтримку України, запросив разом із нами працювати заради відновлення миру. Обговорили двосторонню співпрацю між нашими країнами, яка може додати економічної міцності та робочих місць для наших народів. Хороша, світла зустріч. Я щиро бажаю Аргентині правильних рішень і стійкого зростання: хай бідності стане менше, сили – більше. І хай свобода тільки зростає.