Новини

12.12.2023 — 16:42
У Хмельницькій області стартує загальнонаціональний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «МИ ПЕРЕМОЖЕМО»

Метою проєкту є популяризація видів спорту серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році, залучення максимальної кількості учнів до регулярних занять фізичною культурою та спортом, створення умов для розвитку спорту серед здобувачів освіти, підтримки у ЗЗСО системи фізичного виховання, формування у молоді сталих традицій і мотивації щодо фізичного виховання і спорту як важливого чинника у забезпеченні здорового способу життя, залучення талановитих дітей та підлітків для занять у закладах спеціалізованої позашкільної освіти спортивного профілю та інших закладів фізичної культури та спорту, покращення спортивного іміджу.

12.12.2023 — 15:27
За результатами програми «Доступні кредити 5-7-9%» протягом листопада підприємці Хмельниччини отримали кредитів на суму 337 млн грн

У рамках реалізації державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» протягом листопада 2023 року суб’єкти малого та середнього підприємництва Хмельницької області отримали 82 пільгових кредити на суму 337,6 млн гривень. Отримані фінансові ресурси в основному спрямовано на реалізацію інвестиційних проєктів, рефінансування попередньо виданих кредитів, поповнення оборотних коштів.

12.12.2023 — 11:36
Безкоштовні правові консультації з відновлення житла

Сучасні умови життя українців ставлять перед нами нові виклики. Постійні обстріли та руйнування цивільної інфраструктури формують  нові правові проблеми. Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги в рамках проєкту «Alumni’s response to the aftermaths of constant shellings» організовує діяльність покращення спроможності людей старшого віку, переселенців, представників інших вразливих верств населення отримувати допомогу та захист в питаннях відновлення пошкодженого або зруйнованого російськими обстрілами житла.

12.12.2023 — 11:26
Каратисти області показали гідні результати на чемпіонаті України та Кубку України з кіокушинкай карате

З 9 по 10 грудня у м. Вінниця пройшов чемпіонат України серед «ветеранів» 35 років та Кубок України з кіокушинкай карате.

12.12.2023 — 09:04
ЗВІТ за результатами проведення оцінки ефективності здійснення контролю за виконанням завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України у відділі містобудування та архітектури облдержадміністрації

ЗВІТ за результатами проведення оцінки ефективності здійснення контролю за виконанням завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України у відділі містобудування та архітектури облдержадміністрації Поділитись —

12.12.2023 — 08:53
Служба зайнятості інформує: різниця між суспільно корисними та громадськими роботами

Пропонуємо переглянути слайди всередині допису.