Новини

15.12.2023 — 18:22
Сергій Тюрін доєднався до підсумкового Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

Перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін доєднався до підсумкового Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що відбувся у Львові. Сьогодні, відкриваючи зустріч, Президент Володимир Зеленський зазначив, що на місцях маємо робити все для Перемоги, і головне завдання – оборона нашої держави. Звісно, максимальна мобілізація сил зосереджена на оборону.

15.12.2023 — 15:31
Володимир Білик провів нараду щодо спрямування коштів місцевого бюджету в 2024 році на утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення

В обласній військовій адміністрації відбулася нарада з головами територіальних громад щодо спрямування коштів місцевого бюджету в 2024 році на утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Провів її заступник начальника ОВА Володимир Білик, за участі представників профільних підрозділів ОВА, Хмельницької обласної служби місцевих автодоріг та Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Хмельницькій області.

15.12.2023 — 15:11
Володимир Юр’єв взяв участь у першому академічно-практичному форумі “Гастрономічна історія Поділля”

Сьогодні на Хмельниччині відбувся перший академічно-практичний форум “Гастрономічна історія Поділля: від родинних рецептів та нотаток ‒ до мови архівних документів”. Участь у заході взяв заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв разом із представниками структурних підрозділів ОВА, науковцями, краєзнавцями, освітянами, дослідниками української кухні та представниками гастрономічних закладів.

15.12.2023 — 15:05
Відбувся розгляд заявок на бюджетну підтримку для розвитку агропромислового комплексу на 2023-2027 роки

14 грудня в управлінні розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин ОВА відбулося третє та завершальне цьогорічне засідання комісії щодо надання бюджетної підтримки з обласного бюджету суб’єктам господарювання за Програмою розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2023-2027 роки.

15.12.2023 — 12:58
До уваги підприємців!

Громадською організацією «Академія успіху» реалізується проект «Програмна підтримка діяльності МСП та розвиток підприємницьких навичок ВПО» в межах проекту «Фенікс», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Європейського Союзу. Метою проекту є сприяння реінтеграції та відновленню роботи релокованого малого та середнього бізнесу у громадах Хмельницької та Вінницької областей. В межах проекту розроблено та реалізується тренінгова програма […]

15.12.2023 — 09:59
В ОВА відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і Підзвітність»

Під керівництвом заступника начальника ОВА Володимира Білика відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і Підзвітність» за участі постійних членів та запрошених учасників.