Новини

19.12.2023 — 22:01
Володимир Зеленський: Якщо ми не втратимо нашої стійкості, нашого духу, ми закінчимо війну раніше

Попри думки та прогнози окремих військових командирів і представників держав-партнерів, терміни завершення війни залежать від багатьох чинників, зокрема й від стійкості України. Про це Президент Володимир Зеленський заявив під час підсумкової пресконференції в Києві.

19.12.2023 — 19:59
Міністерство у справах ветеранів України провело Всеукраїнський відбір до національної збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях «United States Air Force Trials”

Змагання, що включали вісім видів адаптивного спорту, були організовані Мінветеранів, спільно з ГО “Ігри Інвіктус Україна”, ГО “Повернись живим” та БО “Стратком Україна” і є частиною Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та змагань України на 2023 рік.

19.12.2023 — 13:43
На ХАЕС відбулася виробнича нарада із добудови енергоблоків

Днями заступник начальника ОВА Володимир Білик, за дорученням першого заступника начальника ОВА Сергія Тюріна, здійснив робочу поїздку до м. Нетішин. Посадовець, разом із президентом ДП «НАЕК «Енергоатом» Петром Котіним, взяли участь у виробничій нараді із добудови енергоблоків на майданчику ВП “Хмельницька АЕС”.

19.12.2023 — 12:25
В обласному центрі відбудеться благодійний забіг на підтримку ЗСУ

Бажаєте висловити свою підтримку ветеранам, задонатити для ССО та подолати бігову дистанцію у Хмельницькому? Тоді приєднуйтесь до благодійного забігу “Новий Горизонт”!