Новини

20.12.2023 — 22:00
Працюємо над тим, щоб ефективність застосування дронів стала вищою на всіх напрямках – звернення Президента України

Ранок – селектор. Військові – доповідь про ситуацію на фронті. Внутрішня ситуація – безпека, доповідь від правоохоронців, ліквідація наслідків російського обстрілу Херсона – жорсткий обстріл. Відповімо ворогу. Доповідь ГУР – плани окупантів, наша протидія. Доповідь Служби зовнішньої розвідки України – тенденції найближчого часу, важливі наші операції, які ми готуємо. Окрема розмова щодо дронів – те, що на складах, і те, що потрібно на передовій. Логістика буде швидшою. Працюємо і над тим, щоб ефективність застосування дронів, зокрема FPV, стала вищою на всіх напрямках. Це очевидний пріоритет держави і цілком конкретний спосіб берегти життя наших воїнів.

20.12.2023 — 17:17
На Хмельниччині відбулися командно-штабні навчання з реагування на надзвичайні ситуації під час зимового періоду 2023/2024 рр

Сьогодні на Хмельниччині відбулися командно-штабні навчання підрозділів МВС з реагування на надзвичайні ситуації під керівництвом першого заступника начальника ОВА Сергія Тюріна. Відповідні навчання пройшли з профільними підрозділами ОВА, органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ, спеціалізованими службами цивільного захисту, установами, організаціями Хмельницької області, територіальними органами та підрозділами системи МВС щодо організації взаємодії під час попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у зимовий період.

20.12.2023 — 13:22
Оксана Андрейчик взяла участь у першому з початку повномасштабної війни Diia Summit

Завдяки підтримці Президента України, Уряду, партнерів та кожного українця 19 грудня 2023 року в Києві був проведений перший Diia Summit з початку повномасштабної війни, який став початком нової сторінки в житті цифрової держави. В заході взяла участь заступник начальника ОВА Оксана Андрейчик.

20.12.2023 — 11:12
В ОВА відбулося засідання спортивної ради

19 грудня під головуванням заступника начальника ОВА Володимира Юр’єва відбулось засідання спортивної ради при обласній військовій адміністрації. У засіданні взяли участь представники профільних підрозділів ОВА, а також були запрошені голови обласних спортивних федерацій (тхеквандо, кіокушинкай, туризму).

20.12.2023 — 09:57
Відбулась «гаряча» телефонна лінія «Запитай у влади»

Відбулась «гаряча» телефонна лінія «Запитай у влади» за участю заступника начальника ОВА Володимира Білика.

20.12.2023 — 09:50
Володимир Юр’єв привітав Спільне українсько-німецьке підприємство “2К” із річницею заснування

Підприємства усіх рівнів завжди відігравали ключову роль в стратегічному розвитку країни, а з початком повномасштабного вторгнення діяльність бізнесів стала критично важливою для збереження нашої держави. Хмельниччина також має чимало великих гравців на бізнес арені, які своїм вкладом наближають перемогу, – з такими словами звернувся до представників Спільного українсько-німецького підприємства “2К”, заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв, який привітав компанію із 5 річницею заснування.

20.12.2023 — 09:18
ТОП-10 вакансій від Хмельницької обласної служби зайнятості

Шукаєте роботу? Хмельницька обласна служба зайнятості зібрала для вас більше двох тисяч пропозицій роботи від працедавців Хмельниччини.