Новини

21.12.2023 — 17:55
Архівісти області відзначають своє професійне свято

Сьогодні, напередодні Дня працівників архівних установ, який в Україні відзначають 24 грудня, заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв привітав архівістів області з їх професійним святом.

21.12.2023 — 15:07
Міністерство соціальної політики про нові можливості та послуги для громад

Відтепер кожна територіальна громада України має змогу запровадити у себе нову послугу, фінансовану державою, яка вкрай необхідна українцям в умовах війни. Щодня як місцеві мешканці, так і ВПО, живуть під впливом стресу, негативних емоцій і часто не мають доступу до кваліфікованої психологічної допомоги. У межах послуги з формування життєстійкості вони зможуть її отримати. 

21.12.2023 — 09:34
Колектив хмельницьких атомників продовжує допомагати ЗСУ

Війна не має вихідних, військові потребують постійної підтримки. Колективи енергоремонтного підрозділу, хімічного цеху, служби відомчого нагляду й пожежної безпеки, цеху радіаційної безпеки та служби охорони праці прийняли рішення про перерахунок додаткових коштів для допомоги захисникам.

21.12.2023 — 09:12
Клас безпеки запрацював для школярів ще однієї громади

У Миролюбненській сільській тергромаді, 20 грудня, розпочав роботу сучасний Клас безпеки. Це перший клас для цієї громади тому освітяни навчального закладу доклали максимум зусиль аби безпековий простір став комфортним та зручним для кожної вікової категорії учнів.

21.12.2023 — 09:09
Визначено переможців конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області

20 грудня відбулось засідання обласного конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів щодо визначення автомобільних перевізників на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області.

21.12.2023 — 09:05
Володимир Білик провів виїзний прийом громадян у Полонській громаді

Заступник начальника ОВА Володимир Білик провів виїзний прийом громадян у Полонській громаді. До посадовця звернулися 6 мешканців громади. Таке спілкування налагоджує ефективну комунікацію із обласним керівництвом та дає змогу донести до них саме ті питання, які не вдається вирішити на місцевому рівні.