Новини

15.05.2024 — 19:25
За цей день нашим Силам оборони та безпеки вдалося частково стабілізувати ситуацію – звернення Президента

Дорогі українці, українки!
Сьогодні протягом усього дня – доповіді наших військових, Міністерства оборони.

15.05.2024 — 14:51
Захисників з Хмельниччини відзначено високими державними нагородами (посмертно)

Сьогодні начальник ОВА Сергій Тюрін вручив державні нагороди рідним Героїв з Хмельниччини, які загинули, виборюючи для українців вільне незалежне життя.

15.05.2024 — 13:54
На Хмельниччині відзначили Міжнародний день сім’ї

Сьогодні у нашій країні вперше відзначається День сім’ї, який відтепер припадає на одну дату із Міжнародним днем сім’ї – 15 травня. З нагоди цього свята в обласній філармонії зібралися представники соціальної сфери, дитячі вихователі, члени патронатних сімей і дитячих будинків сімейного типу, а також люди, які обрали свій життєвий шлях, повністю присвятивши його сім’ї. Завітав на свято із вітальним словом та відзнаками начальник ОВА Сергій Тюрін.

15.05.2024 — 13:41
Тобою скористалися?: в обласному центрі відбулася акція в підтримку тих, хто потрапив в трудове рабство

Захід був організований Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні, за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та уряду Швеції з метою попередження торгівлі людьми та популяризації правил безпеки під час міграції «Тобою скористалися». Координатором акції на регіональному рівні виступив Департамент соціального захисту населення ОВА.

15.05.2024 — 13:12
Сергій Тюрін привітав музейників області з професійним святом

Напередодні Міжнародного дня музеїв, який світова культурна громадськість відзначає 18 травня, начальник ОВА Сергій Тюрін завітав до Хмельницького обласного краєзнавчого музею.

15.05.2024 — 10:17
Брифінг щодо Європейського тижня громадського здоров’я. ВІДЕО

Генеральний директор ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», головний державний санітарний лікар Хмельницької області Микола Габрикевич щодо Європейського тижня громадського здоров’я

15.05.2024 — 09:03
На Хмельниччині визначили переможців ІV етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу

Начальник ОВА Сергій Тюрін спільно з амбасадоркою Ольгою Полюк привітали переможців обласного ІV етапу всеукраїнських змагань із футзалу. Даний турнір проходив на базі ДЮСШ № 1 обласного центру.