Новини

18.05.2024 — 21:06
Сергій Тюрін відвідав Державний історико-культурний заповідник «Самчики»

Сьогодні, у Міжнародний день музеїв, начальник ОВА Сергій Тюрін відвідав Державний історико-культурний заповідник «Самчики».

18.05.2024 — 16:24
На Хмельниччині відбулося виїзне засідання робочої групи спецкомісії ВР України з питань захисту майнових та немайнових прав ВПО

Сьогодні на Хмельниччині відбулося засідання робочої групи Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань захисту майнових та немайнових прав внутрішньо переміщених осіб, постраждалих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

18.05.2024 — 16:19
Оксана Вжешневська привітала колектив Меджибізького музею із професійним святом

Сьогодні, за дорученням начальника ОВА Сергія Тюріна, керівник апарату ОВА Оксана Вжешневська завітала до Державного історико-культурного заповідника “Межибіж”, аби привітати колектив фортеці із їх святом – Міжнародним днем музеїв.

18.05.2024 — 10:39
18 травня — День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. 80 роковини депортації

Рівно 80 років тому, на світанку, в будинки кримських татар увірвалися солдати та оперативники НКВС. У той час як чоловіки були на фронті, переважно жінок, дітей та літніх людей насильно змусили покинути власні домівки, лишивши на збори лічені хвилини. Жорстоко, без жодних пояснень кримських татар загнали у товарні вагони, щоб відвезти їх за тисячі кілометрів від Батьківщини. Цей жах 80 років тому перетворився на реальність для представників корінного народу України. Ці події стали історією, яку ми не маємо права забути.