Новини

21.05.2024 — 12:56
Оксана Вжешневська привітала переможців ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту проєктів Малої академії наук України

Сьогодні в ОВА відбулося нагородження лауреатів обласної премії, переможців ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проектів учнів-членів Малої академії наук України. До церемонії нагородження юних МАНівців памʼятними медалями, дипломами переможців І ступеня та сертифікатами лауреатів обласної премії І ступеня у відділеннях: філології, філософії та суспільствознавства, історії, наук про землю, інженери та матеріалознавства, математики долучилася керівник апарату ОВА Оксана Вжешневська.

21.05.2024 — 10:29
Робота без бар’єрів: рівні умови для працевлаштування, навчання та ведення бізнесу

Створення безбар’єрного середовища є важливим напрямом розвитку сучасного цивілізованого світу. Однією з важливих складових – економічна рівність громадян, яка передбачає наявність однакових умов та можливостей, незалежно від походження, статі, віку, фізичних можливостей та соціальної групи, зокрема – для працевлаштування, побудови кар’єри, навчання, ведення бізнесу.

21.05.2024 — 09:22
Хто має звернутися за субсидією на наступний період?

Житлова субсидія для більшості українців буде перепризначена автоматично. Водночас у деяких випадках її призначать за зверненням із заявою та декларацією про доходи та витрати.