Новини

23.05.2024 — 19:03
Сергій Тюрін зустрівся з представниками Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН)

Сьогодні на Хмельниччину вкотре завітали представники Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН): Федеріко Серсале – голова Саб-офісу УВКБ ООН, Зеру Мару – офіцер програмного відділу УВКБ ООН, Сандра Сиферт Строем – радник з питань захисту УВКБ ООН та Катерина Савицька – голова Польового офісу УВКБ ООН (м.Чернівці). Зустрівся з поважними гостями начальник ОВА Сергій Тюрін та керівники окремих структурних підрозділів ОВА.

23.05.2024 — 18:32
На Хмельниччині завершився IV етап змагань проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу

Завершився IV обласний етап змагань проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році на Хмельниччині з волейболу. Привітали юних спортсменів начальник ОВА Сергій Тюрін та українська спортсменка-учасниця Олімпійських ігор, амбасадорка проєкту Ольга Полюк.

23.05.2024 — 13:45
Сергій Тюрін провів зустріч щодо енергетичної безпеки Хмельниччини

Сьогодні начальник ОВА Сергій Тюрін провів зустріч з представником-консультантом з проекту USAID з енергетичної безпеки Євгеном Нікітіним та представниками робочої групи з розробки регіональної програми забезпечення енергетичної ефективності області

23.05.2024 — 12:43
Наші спортсмени здобули 7 медалей на чемпіонаті України з пара плавання

З 15 по 18 травня у м. Полтава пройшов чемпіонат України з пара плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та порушеннями розумового і фізичного розвитку. Хмельниччину представляли четверо спортсменів, які вибороли 7 медалей: 2 золотих та 5 срібних.

23.05.2024 — 11:17
МАГАТЕ продовжує моніторити безпеку на АЕС України

Чергову ротацію персоналу постійної моніторингової місії на майданчику Хмельницької АЕС провело Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) 22 травня поточного року.

23.05.2024 — 10:33
На Хмельниччині відзначили День Героїв України

23 травня Україна вшановує пам’ять всіх Героїв, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України. Це свято величі духу українських воїнів — борців за волю України та є символом нездоланності української нації.

23.05.2024 — 08:44
Азартні ігри – це лише розвага!

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей розробила інформаційну брошуру щодо небезпеки азартних ігор, загроз ігрової залежності, способів запобігання ігровій залежності, контактів закладів, які надають допомогу особам з ігровою залежністю, та особливостей функціонування реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх.