Новини

28.05.2024 — 16:16
На платформі «Дія.Освіта» вже можна переглянути Освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота»

Освітній серіал допоможе працівникам та працівницям молодіжних просторів залучати молодь до своїх проєктів і заходів. А також навчить як бути інклюзивними та працювати з різними молодіжними групами, зокрема з молоддю, що має інвалідність. 

28.05.2024 — 15:51
На Хмельниччинні відбувся форум “Стратегічна сесія цифровізації області”

Сьогодні в обласному центрі відбувся освітній форум під назвою “Стратегічна сесія цифровізації Хмельницької області”, участь в якому узяв заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв. Також, аби детальніше ознайомитися із перспективами модернізації сучасної системи освіти цифровими технологіями, на захід завітали освітяни та представники керуючих освітнім процесом органів влади.

28.05.2024 — 11:41
Чергові здобутки наших спортсменів

З 22 по 27 травня у м. Умань відбувся чемпіонат України серед юніорів та молоді до 23 років з веслування на байдарках і каное. У змаганнях взяли участь найсильніші веслувальники України, які змагалися за право представляти країну на чемпіонатах Європи та світу. Хмельницьку область представляли 20 спортсменів.

28.05.2024 — 11:37
Угода про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку між Україною та Королівством Бельгія

Україна та Королівство Бельгія (далі – Бельгія) (далі – Учасники або Україна та Бельгія), підтверджуючи свою незмінну солідарність на тлі збройної агресії Російської Федерації проти України, яка є порушенням міжнародного права, Статуту Організації Об’єднаних Націй, Гельсінського заключного акта та Паризької хартії;

28.05.2024 — 09:50
Служба зайнятості інформує: Уряд спростив порядок надання грантів для підприємців

У рамках державної підтримки малого та середнього бізнесу Кабінет Міністрів України вніс зміни до порядку надання грантів за програмами “Власна справа” та “Грант для ветеранів”.