Новини

30.06.2024 — 22:56
Удари по російському прикордонню допомогли нашому захисту життя, так само допоможуть і подальші рішення – звернення Президента

Сьогодні в Харкові – ще одне влучання російської керованої авіабомби. Був уражений поштовий термінал – звичайний цивільний об’єкт. Станом на зараз відомо про десятьох поранених. Усім надається необхідна допомога. Одна людина, на жаль, загинула. Мої співчуття всім рідним. І ці їхні бомби – одна з ключових основ путінської здатності воювати. Чим швидше світ допоможе нам розібратись із російською бойовою авіацією, що запускає ці бомби, чим швидше ми зможемо завдати ударів – цілком справедливих, до речі – по російській військовій інфраструктурі, по російських військових аеродромах, тим ближче буде мир. Справжній мир. Світ має достатню силу, щоб примусити Росію до миру.

29.06.2024 — 10:01
Сергій Тюрін обговорив з ректорами питання прийому та освіти для здобувачів старшого віку

Сергій Тюрін провів нараду із ректорами закладів вищої освіти області щодо питання прийому на навчання та організації закладами вищої освіти освітнього процесу для здобувачів освіти старшого віку

28.06.2024 — 14:54
Хмельниччина відзначає День Конституції України

Cьогодні в обласній військовій адміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України. В залі зібралися представники влади області, структурних підрозділів ОВА та інших державних органів, силових та правоохоронних структур. Привітав присутніх начальник ОВА Сергій Тюрін.

28.06.2024 — 14:30
Сергій Тюрін привітав переможців волейбольного турніру “Пліч-о-пліч”

Сьогодні начальник ОВА Сергій Тюрін привітав переможців, вручив командам волейбольні м’ячі, а ще переможці отримають путівки на літньо-оздоровчий відпочинок.

28.06.2024 — 14:08
В ОВА відбулося засідання Координаційної ради з питань громадського здоров’я

Сьогодні, за дорученням начальника ОВА Сергія Тюріна, керівник апарату обласної військової адміністрації Оксана Вжешневська провела засідання Координаційної ради з питань громадського здоров’я при Хмельницькій ОВА.

28.06.2024 — 12:06
Хмельниччина отримала новий шкільний автобус від міжнародних партнерів

Сьогодні Староушицька громада отримала новенький шкільний автобус. Долучилися до передачі такого важливого транспортного засобу для учнів Староушиччини начальник ОВА Сергій Тюрін та заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв.

28.06.2024 — 11:00
Хмельниччина розпочала збиральну кампанію ранніх зернових культур урожаю 2024 року

Агроформування Хмельниччини розпочали збиральну кампанію ранніх зернових культур урожаю 2024 року. Про це повідомляє Управління розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин ОВА.

27.06.2024 — 16:52
В ОВА відбулося чергове засідання комісії ТЕБ та НС

6 червня в ОВА відбулося чергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Провів його, за дорученням начальника ОВА Сергія Тюріна, директор Департаменту з питань оборонної роботи та цивільного захисту Руслан Горбатюк. Участь у засіданні взяли члени обласної комісії з питань ТЕБ та НС, представники силових структур, структурних підрозділів ОВА, районної та місцевої влади, а також інші запрошені.

27.06.2024 — 16:30
Випускники Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії отримали дипломи бакалаврів

Сьогодні 242 випускники Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії отримали дипломи бакалаврів. Із вітальним словом завітала на урочисту церемонію випуску керівник апарату ОВА Оксана Вжешневська та долучилася до вручення дипломів.

27.06.2024 — 14:51
З нагоди Дня Конституції України відзначили рятувальників Хмельниччини

Сьогодні в переддень Дня Конституції України, начальник ОВА Сергій Тюрін привітав працівників Головного Управління ДСНС України у Хмельницькій області.