Новини

05.06.2024 — 20:48
У ХНУВС відбулася презентація книги «Гвардія наступу. Самовидець»

Ідея створення книги «Гвардія наступу. Самовидець», на сторінках якої закарбовані історії захисників, належить Міністру внутрішніх справ України Ігорю Клименку.

05.06.2024 — 16:33
В ОВА відбулася робоча зустріч із Урядовою уповноваженою з питань гендерної політики

Сьогодні в рамках візиту на Хмельниччину Урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катерини Левченко в обласній військовій адміністрації відбулася робоча зустріч із членами Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми. Провів засідання заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв.

05.06.2024 — 14:03
П’ятьох Героїв Хмельниччини посмертно нагороджено високими державними відзнаками

Сьогодні начальник ОВА Сергій Тюрін вручив державні відзнаки рідним військовослужбовців, які загинули, виборюючи для українців вільне незалежне життя.

05.06.2024 — 09:39
Інформація щодо проведеної роботи відділом державного нагляду (контролю) у Хмельницькій області Державної служби України з безпеки на транспорті за 6 місяців 2024 року

В обласній військовій адміністрації за участю представників управління інфраструктури ОВА відбулась зустріч начальника Відділу державного нагляду (контролю) у Хмельницькій області Державної служби України з безпеки на транспорті Олександра Гречаника з суб’єктами господарювання, які функціонують у сфері автомобільних пасажирських та вантажних перевезень.