Новини

12.06.2024 — 18:18
У Хмельницькому університеті управління та права ім. Л.Юзькова відкрили кабінет парламентаризму імені Дениса Монастирського

Сьогодні, у день народження Дениса Монастирського, у Хмельницькому університеті управління та права імені Л.Юзькова відбулося відкриття кабінету парламентаризму.

12.06.2024 — 16:34
Сергій Тюрін провів особистий прийом громадян

Сьогодні начальник ОВА Сергій Тюрін провів особистий прийом громадян. Загалом очільник області розглянув 5 звернень від жителів області, серед яких одне колективне.

12.06.2024 — 11:56
Найпотужніші команди Хмельниччини вирушили за перемогою до столиці

Сьогодні фіналісти ІV етапу змагань проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» вирушили до столиці, аби змагатися за перемогу у V всеукраїнському етапі наймасштабнішого учнівського проєкту. Привітали юних спортсменів та побажали командам удачі начальник ОВА Сергій Тюрін та українська спортсменка-учасниця Олімпійських ігор, амбасадорка проєкту Ольга Полюк.

12.06.2024 — 10:31
В Україні стартує відбір учасників на отримання національної премії за внесок у розвиток підприємництва – Ukrainian Enterprise Promotion Awards (UEPA)

UEPA – це український національний етап відбору кандидатів на участь у європейській премії European Enterprise Promotion Awards (EEPA). Премією UЕРА будуть нагороджені ініціативи, що сприяють розвитку українського малого й середнього підприємництва на національному, регіональному та місцевому рівнях.