Новини

19.06.2024 — 14:53
“Обирай посаду і підрозділ у війську”

«Обирай посаду і підрозділ у війську» —гасло рекрутингової комунікаційної кампанії, яка реалізується Lobby X y співпраці з Міністерством оборони України, Збройними силами України, Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

19.06.2024 — 14:00
3 липня у Вільнюсі відбудеться міжнародний захід: «Захист соціальних прав під час війни в Україні»

3 липня 2024 року Міністерство соціальної політики України за підтримки Ради Європи та Міністерства соціального захисту і праці Литви організовує у м. Вільнюс захід «Захист соціальних прав під час війни в Україні». Повномасштабне російське вторгнення в Україну створює безпрецедентні виклики для мільйонів українців. Війна впливає також і на соціальний та економічний ландшафт держав-учасниць Ради Європи, […]

19.06.2024 — 13:58
Служба зайнятості надає ваучери на навчання!

З початку року 522 мешканця Хмельниччини отримали ваучер на навчання. Ваучер – документ встановленого зразка, який видається особам певних категорій для здобуття нового фаху або підвищення кваліфікації за вже набутою спеціальністю, а роботодавцеві дозволяє отримати персонал з необхідною кваліфікацією.

19.06.2024 — 09:13
За останній тиждень партнери оголосили про підтримку української енергосистеми на більше 1 млрд доларів, — Прем’єр-міністр

Вже цього місяця Україна очікує надходження 1,9 млрд євро в межах програми Ukraine Facility. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.