Новини

09.07.2024 — 15:49
В ОВА відбулося засідання робочої групи з деколонізації об’єктів, що містять маркери російської імперської політики

Сьогодні в обласній військовій адміністрації відбулося засідання робочої групи з деколонізації об’єктів, що містять маркери російської імперської політики. Провів її заступник начальника ОВА Володимир Білик. Також участь в роботі взяли представники профільних підрозділів ОВА, члени робочої групи та експерти в сфері архівної справи, історії та топонімії Хмельниччини, в онлайн режимі були запрошені представники громад.

09.07.2024 — 15:28
Завдяки спільним зусиллям ОВА та благодійників передано евакуаційний автомобіль для українських військових

Сьогодні начальник ОВА Сергій Тюрін разом із членами Ради волонтерів при ОВА, за ініціативи БФ “МідГард” та підтримки ГО “Підтримка України”, передали евакуаційний автомобіль одному з військових формувань, яке несе службу на лінії зіткнення.

09.07.2024 — 15:01
Навчайся, розвивайся, перемагай! Вступай до Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Збройних Сил України!

В Оперативному командуванні “Захід” Сухопутних військ України закликають: доєднайся до славних лицарів українського війська! Навчайся, розвивайся, перемагай!

09.07.2024 — 14:53
Хмельницький обласний центр зайнятості інформує: як отримати компенсацію за працевлаштування молоді

До 24 тис. грн компенсації роботодавці можуть отримати за працевлаштування безробітної молоді.

09.07.2024 — 11:46
Резерв працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України

До уваги осіб, які хочуть працювати на державній службі та відновлювати країну! 

09.07.2024 — 11:35
Запрошуємо до вступу в Ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС України

Запрошуємо до вступу в Ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС України дітей військовослужбовців, поліцейських, осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, інших працівників органів сектору безпеки і оборони для продовження навчання у 10-11 класах. Наша місія – надати якісну освіту дітям, насамперед тим, батьки яких загинули (померли) чи зникли безвісти, стали особами з […]