Новини

10.07.2024 — 17:18
Продовжуємо роботу у Вашингтоні, і буде, зокрема, вже дуже скоро рішення щодо F-16 – звернення Президента

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!
Сьогодні продовжуємо роботу у Вашингтоні. Буде, зокрема, вже дуже скоро рішення щодо F-16. Збільшуємо кількість літаків, доступних Україні. Вчора для України ми отримали рішення про ще п’ять «патріотів» і десятки інших систем ППО, сьогодні – рішення щодо літаків. Будуть зараз і дві нові безпекові угоди.

10.07.2024 — 15:01
Володимир Білик провів особистий прийом громадян

Сьогодні за дорученням начальника ОВА Сергія Тюріна, заступник начальника ОВА Володимир Білик провів особистий прийом громадян. Загалом до посадовця звернулися 5 жителів області.

10.07.2024 — 13:42
Володимир Білик взяв участь в онлайн засіданні Координаційного штабу з питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стан

Під час зустрічі обговорили проведення обовʼязкової евакуації в примусовий спосіб дітей з їх батьками, особами, які їх замінюють, або іншими законними представниками з окремих населених пунктів Донецької та Харківської областей.

10.07.2024 — 12:09
В обласному центрі відбулася конференція щодо захисту прав людей

Сьогодні в обласному центрі відбулася регіональна конференція «Шлях гідності: об’єднуємо зусилля для захисту прав людей», яку провели представництво Уповноваженого ВРУ з прав людини в Хмельницькій області спільно з ГО “МОЖУ” за підтримки обласної військової адміністрації. Взяла участь у конференції керівник апарату ОВА Оксана Вжешневська.