06.09.2021 — 12:39

«Золото» на чемпіонаті Європи зі спортивної радіопеленгації!

З 30 серпня по 03 вересня нетішинські спортсмени, вихованці гуртка «Спортивна радіопеленгація», брали участь у чемпіонаті Європи зі спортивної радіопеленгації, який проходив у м. Бансько (Болгарія). До складу команди увійшли: Єлєна Петровська, Жанна Бєлаш, Назар Мовчанюк, Іван Синявський, Антончик Владислав та тренер-керівник Людмила Панчук.

4 дні на чемпіонаті змагалось понад 300 спортсменів з 20 країн Європи в двох класичних дистанціях: спринт та радіоорієнтування. Нетішинці не підвели. Іван Синявський має дві срібні медалі на класичних дистанціях в особистому заліку, золото та срібло – в командному. Єлєна Петровська срібна призерка в особистому заліку в класичній дистанції, а в командному має золото і срібло. Назар Мовчанюк та Жанна Бєлаш вибороли золото та срібло в командних заліках. У вправі «Спринт» достойно змагався Антончик Владислав.

В загальнокомандному заліку Україна посіла перше місце, Чехія – друге та Росія – третє.

Вітаємо команду з черговою перемогою. Пишаємося їхніми здобутками та бажаємо нових перемог!