06.09.2021 — 13:50

Подільські легкоатлетки підкорюють європейські п’єдестали

Провідні українські легкоатлети після Олімпійських ігор в Токіо продовжують успішно виступати у літньому сезоні 2021 року на міжнародному рівні.

Так, хмельничанка Марина Бех-Романчук виграла змагання Meeting Internazionale Citta’ di Padova в стрибках у довжину в рамках етапу Континентального туру в місті Падуя (Італія) з результатом 6,70м.
Друге місце посіла представниця Білорусі Анастасія Мирончик-Іванова (6,45м), сербка Міліца Гардашевич -третя (6,38м).

Того ж дня, в неділю, на Меморіалі Каміли Сколімовської в Хожуві (Польща) вихованка Нетішинської КДЮСШ Вікторія Ткачук,котра наразі представляє Донецьку область, перемогла у бігу на 400 м з бар’єрами, а Анна Рижикова з Дніпра стала третьою на цій же дистанції. При чому, Вікторія лише вдруге в кар’єрі та вперше з 2015 року обіграла Анну в очному забігу.

Gold Continental Tour Memoriał Kamili Skolimowskie. Біг на 400 метрів з бар’єрами

1. Вікторія Ткачук (Україна) – 54,18 сек (рекорд меморіалу)

2. Нненя Гейлі (США) – 54,21сек

3. Анна Рижикова (Україна) – 54,25 сек

Обидві наші землячки виступлять у фіналі найпрестижнішого міжнародного турніру “Діамантова ліга”,який 8-9вересня відбудеться у швейцарському Цюриху.

Вітаємо спортсменок з Хмельниччини та їх наставників Вадима Крушинського і Олександра Краснова з високими досягненнями.