29.09.2021 — 15:56

Відбулося засідання обласного конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на внутрішньообласних автобусних маршрутах

Сьогодні в ОДА відбулося чергове засідання обласного конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міжміських та приміських внутрішньообласних маршрутах загального користування, які не виходять за межі області. На конкурс винесено 12 маршрутів. На 2 об’єкти конкурсу заяви від перевізників-претендентів не надійшли. На обслуговування 10 маршрутів надійшло 10 заяв від перевізників-претендентів.

Членами конкурсного комітету детально вивчено пакети документів та конкурсні пропозиції, подані перевізниками, а також заслухано пропозиції та зауваження учасників конкурсу та членів конкурсного комітету.

При визначенні переможця оцінювалася робота перевізників-претендентів на автобусних маршрутах загального користування, підтримання належного технічного та санітарного стану рухомого складу, умови для здійснення контролю за станом здоров’я водіїв, наявність порушень чинного законодавства у сфері автоперевезень, показники аварійності, рекомендації та оцінки роботи претендента з боку органів місцевого самоврядування та громадськості.

З метою створення умов безпечного перевезення пасажирів, перевізникам вкотре наголошувалося на безумовному виконанні умов договорів на перевезення пасажирів, дотриманні безпеки руху, карантинних вимог, норм етичної поведінки при перевезенні пасажирів, здійсненні посадки та висадки пасажирів виключно у визначених для цього місцях.

За результатами засідання, конкурсним комітетом буде рекомендовано Організатору визначити переможцями та укласти договори з перевізниками на 10 об’єктах конкурсу.