26.10.2021 — 12:07

Хмельниччина отримала 21 нову карету швидкої допомоги

Сьогодні 21 новенька карета швидкої допомоги вирушає до підстанцій екстреної медичної допомоги в різні куточки області. Ключі від них передав голова ОДА Сергій Гамалій керівникам підстанцій під час урочистої церемонії, яка відбулась на території Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Звертаючись до присутніх, Сергій Гамалій подякував працівникам обласного центру екстреної медичної допомоги та усім медикам Хмельниччини за врятовані життя, жертовну працю та високий професіоналізм.

За словами голови ОДА, Президент України Володимир Зеленський надає дуже великого значення розвитку системи охорони здоров’я. Саме завдяки його ініціативі сьогодні Хмельниччина відчула неоціненний вклад в покращення суспільного здоров’я. Зокрема, в рамках національної програми “Велике будівництво” було оновлено 10 приймальних відділень опорних лікарень, завдяки чому з перших секунд прибуття у медичний заклад пацієнт отримуватиме високоспеціалізовану медичну допомогу за сучасними світовими стандартами. В цьому контексті дуже важливо, аби лікарі мали можливість якнайшвидше доставити пацієнта у критичному стані до приймального відділення. Саме цій меті і слугуватимуть карети швидкої допомоги.

Зауважимо, що 21 сучасний автомобіль швидкої медичної допомоги типу В і С марки CITROEN Jumper (із переднім приводом) та Volkswagen Crafter (із повним приводом) придбаний за кошти Міністерства охорони здоров’я України та Національної служби здоров’я вартістю майже 47 млн. грн.