22.11.2021 — 17:05

У Шепетівському районі відкрито нову місцеву пожежну команду

22 листопада на Хмельниччині у селі Влашанівка Шепетівського району відбулося урочисте відкриття нової місцевої пожежної команди. Підрозділ боротиметься з пожежами у 23-х населених пунктах Сахновецької територіальної громади та гарантуватиме безпеку для понад 5 тисяч її мешканців.

На відкриття завітали перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін, радник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Роман Примуш, керівники місцевої влади, громадськість району.

Для успішного виконання своїх обов’язків команда забезпечена належним захисним одягом та спорядженням, створено усі необхідні умови для несення служби: пункт зв’язку частини, кімната відпочинку та просторий гараж для рятувальної техніки і спорядження. На озброєнні у новоспечених вогнеборців є пожежний автомобіль, мотопомпа та спецінструмент, а також трактор з плугом, що надасть змогу оперативно боротися з лісовими пожежами.

Відрадно й те, що місцевим вогнеборцям у разі потреби допомагатимуть і добровольці, що навчені азам пожежно-рятувальної справи в рамках проєкту «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах України».

Вітаючи з відкриттям рятувального підрозділу, Сергій Тюрін відмітив, що створення у населених пунктах місцевих пожежних команд та залучення добровольців до ліквідації пожеж є пріоритетним завданням влади усіх рівнів для забезпечення безпеки громадян.

Слід зазначити, що лише з початку року на території області підрозділами місцевих пожежних команд ліквідовано 224 пожежі, врятовано не одне людське життя та значні матеріальні цінності.