07.12.2021 — 14:16

Тріумф української шпаги в Копенгагені

4-5 грудня у столиці Данії юні шпажисти 2005 року народження і молодші визначали найсильніших в рамках етапу Європейського кадетського циклу-2021.

Турнір завершився справжнім тріумфом української школи фехтування: киянин Максим Перчук та хмельничанин Ілля Чорногод здобули золото і бронзу відповідно в особистій першості. Ще двоє хмельничан фінішували на таких позиціях: Даніїл Мазур-25, Андрій Гуменюк-51.

Одразу два синьо-жовті прапори майоріли над п’єдесталом в командних змаганнях. Кияни Максим Микитенко та Михайло Слюсарев, хмельничанин Даніїл Мазур і львів’янин Лев Майстренко в складі команди “Україна-1” стали чемпіонами.

Впродовж турніру наші хлопці здобули перемоги над командами Бельгії (45:29), Норвегії (42:40), “України -2” (45:31) та Італії (45:37). Збірна “Україна-2” виборола бронзу. Хмельничани Ілля Чорногод та Андрій Гуменюк в  складі команди “Україна-3” зайняли 6 місце.

Вітаємо хмельницьких фехтувальників та їх наставників Віталія Мартинюка і Юрія Мазура з чудовим результатом на міжнародному рівні.