23.05.2022 — 15:19

На Хмельниччині погасили поштову марку “Русскій воєнний корабль…ВСЬО!”

Символічно, що у 40-й день, як Збройні Сили України потопили крейсер “Москва” в обіг введено другу українську марку в умовах воєнного часу під назвою “Русскій воєнний корабль…ВСЬО!”.

Сьогодні у процедурі спецпогашення та введення в обіг даної поштової марки взяли участь начальник ОВА Сергій Гамалій, голова обласної ради Віолета Лабазюк, керівник Хмельницької дирекції АТ “Укрпошти” Микола Громов.

Загальний тираж цих марок становить 5 мільйонів примірників. Тож уже згодом їх можна буде придбати у поштових відділеннях Хмельниччини.

Наступними буде випущено серію марок «Доброго вечора, ми з України», яку серед п’яти запропонованих варіантів обрали 650 тисяч українців шляхом опитування онлайн.  На другому місці, згідно голосування – марка із зображенням пса-рятувальника Патрона.

“Не забуваємо, що війна триває, але ми щодня на крок ближче до перемоги. І зовсім скоро, завдяки нашим Героям, бійцям ЗСУ та кожному українцю ми будемо вводити в обіг наступні марки – “путін ВСЬО”, “росія ВСЬО!”, – зазначив Сергій Гамалій.