17.06.2022 — 15:12

“Зірковий десант” знову підіймає бойовий дух наших бійців

Українська творчість мотивує, додає сили і позитивного настрою. Тож аби підняти бойовий дух та підтримати військових, за ініціативи начальника обласної військової адміністрації Сергія Гамалія, впродовж тижня у різних куточках Хмельниччини проведено 5 концертних програм для бійців, що дислокуються в області.

Бойовий заряд енергії військовим подарували відомі зірки шоубізу, серед яких  Юрій Горбунов, Михайло Хома, Олександр Пономарьов, актори «Вар’яти-шоу» Володимир Жогло та Валентин Сергійчук, Студія «Магарич» та український актор театру, кіно Арам Арзуманян.

Приємно відмітити, що на стомлених обличчях військових була посмішка та радість. А у одній із військових частин мали нагоду привітати з одруженням пару військовослужбовців. Це вкотре демонструє незламність нашої нації.

“В Україні прекрасне усе – наші люди,  наші землі та наша культура. Впевнений, що завдяки Героям, які боронять нашу землю, ми обов’язково переможемо рашистських окупантів та проведемо ще багато концертів під мирним небом!”- наголосив Сергій Гамалій.