02.08.2022 — 09:38

Юний хмельничанин виблискує на європейських тенісних кортах

Попри складні часи для нашої держави подільські спортсмени продовжують виборювати нагороди та потужно представляти Україну на спортивних міжнародних аренах, тим самим демонструючи волю до перемоги!

Зокрема, в минулому місяці найкраще проявив себе юний хмельничанин – вихованець ДЮСШ №3 Нікіта Білозерцев. 18-24 липня у чеському місті Мост разом зі своїм напарником Павлом Бондарчуком з Івано-Франківська вибороли у парному розряді бронзові медалі чемпіонату Європи з тенісу серед юніорів до 14 років. У змаганнях взяли участь 64 пари, де наші спортсмени зуміли впевнено перемоги своїх опонентів з Молдови, Угорщини та Словаччини і мінімально поступилися лише за вихід у фінал представникам Чехії.

Напередодні юний хмельничанин змагався і в одиночному розряді, де зумів дійти до 1/16 фіналу (всього було128 учасників). А відтак увійшов до ТОП-32 спортсменів чемпіонату. Згодом Нікіта Білозерцев став срібним призером в одиночному розряді на турнірі найвищої категорії з тенісу до 14 років, що відбувався 23-31 липня у німецькому місті Дюрен.

В змаганнях Super Category U-14х, прийняли участь 64 найсильніших тенісисти світу, наш Нікіта впевнено подолав своїх суперників з Італії, Австрії, Чехії, Аргентини та поступився лише у титульному поєдинку спортсмену з Кореї.

Щиро вітаємо Нікіту з такими високими досягненням та бажаємо подальших перемог. Підготувала обдарованого спортсмена тренер – викладач Наталія Трембіцька.