09.08.2022 — 09:25

Перемога нашої спортсменки у гонці критеріум

У Куявсько-Поморському воєводстві Польщі пройшла серія традиційних міжнародних перегонів з велосипедного спорту на шосе. Нагоду позмагатися не пропустили і українські спортсменки. Серед них і наша Наталія Сафронюк. 6 серпня Наталія взяла участь у гонці критеріум у місті Ґручно. Гонка складалась з 30-и кіл вулицями міста. Загальна дистанція – 33 кілометра.

У своїй віковій категорії “юніорки”, нашій гонщиці вдалося продемонструвати найкращу швидкість та вправність. Наталія Сафронюк посіла перше місце.

Крім того, варто зауважити, що серед “жінок”, з якими стартували разом, вона показала четвертий результат. В неділю, 7 серпня, вже у груповій гонці Наталія фінішувала четвертою серед юніорок та восьмою серед жінок.