24.11.2022 — 15:48

Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти отримав новенький шкільний автобус

Сьогодні ДНЗ «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти» отримав у своє користування новенький шкільний автобус. Це стало можливим завдяки міжнародній Програмі Європейського Союзу «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України», за підтримки уряду Німеччини та німецького товариства міжнародного співробітництва.

Передав ключі від автобуса керівництву ліцею заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв. Посадовець зазначив, що Хмельниччина вдячна міжнародним партнерам за таку важливу підтримку та розвиток української освіти у ці складні часи.

“Попри те, що зараз навчальний процес в Україні щодня стикається із перешкодами у вигляді повітряних тривог та відключень енергопостачання, а сусідня країна не збавляє темпи свого терору, ми продовжуємо сприяти тому, аби покоління молодих українців отримували якісну освіту. Завдяки співпраці із Євросоюзом, вперше у області, новий шкільний автобус отримав заклад професійно-технічної освіти. Вірю, що тепер студенти закладу отримають багато нових можливостей завдяки покращеній мобільності,” – зазначив Володимир Юр’єв.

Варто зазначити, що у закладі навчаються 447 вихованців, чимало з яких потребують постійного підвезення до закладу освіти. Центр здійснює підготовку робітників високого рівня кваліфікації на основі базової чи повної загальної середньої освіти, а також професійно-технічне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації працюючих робітників і незайнятого населення.