17.02.2023 — 09:08

Марина Бех-Романчук виграла “бронзу” у Франції

Наша легкоатлетка Марина Бех-Романчук провела свій третій старт у цьому році, а також другий у потрійному стрибку. Це сталося 15 лютого на турнірі серії World Athletics Indoor Tour у французькому місті Льєвен.

Медалі у Льєвені розіграли Ліадагміс Повеа, Леяніс Перес-Ернандес та Бех-Романчук. Кубинки знову оформили переможний дубль – Ліадагміс показала найкращий результат сезону в світі, стрибнувши на 14,81 м і перемогла у змаганнях, а Леяніс Перес фінішувала другою з особистим рекордом 14,65 м.

Марина Бех-Романчук закінчила змагання з показником 14,01 м, але при цьому виконала тільки одну спробу, після чого припинила стрибати. Після змагань спортсменка повідомила, що достроково знялася через проблеми зі стопою.

Рішення не продовжувати виступи в Льєвені Бех-Романчук пояснила тим, що “вирішила не ризикувати” перед подальшими турнірами.