10.03.2023 — 10:46

Нагороджено лауреатів обласної премії імені Тараса Шевченка

9 березня в обласній філармонії відзначили обласною премією імені Т.Г. Шевченка провідних митців культури Хмельниччини. Премію було започатковано у 1994 році, з тих пір щорічно у день народження Великого Кобзаря Хмельниччина вітає лауреатів обласної Шевченківської премії. І цей рік не став винятком.

Від імені начальника ОВА Сергія Гамалія, привітала лауреатів премії директор Департаменту інформаційної діяльності, культури національностей та релігій ОВА Інна Михайлова. Вона побажала преміантам натхнення та невичерпної енергії для здобуття нових творчих досягнень та перемог.

Так, за вагому подвижницьку діяльність, спрямовану на відродження духовності, розвиток національної культури, активну популяризацію творчої спадщини Великого Кобзаря, цьогоріч обласною премією імені Т.Г. Шевченка нагородили Брижань Наталію Володимирівну, завідувачку трупи Хмельницького академічного обласного театру ляльок та Совинську Тетяну Олегівну, завідувачку методичного відділу мистецької освіти та підвищення кваліфікації Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва.