27.03.2023 — 15:17

Заклади професійної освіти Хмельниччини отримали 6 нових електрогенераторів

Сьогодні в обласній військовій адміністрації вручили 6 сертифікатів на отримання нових, потужних електрогенераторів для закладів професійної освіти Хмельниччини. Передали сертифікати представникам освітніх установ заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв та голова обласної ради Віолета Лабазюк.

“Впродовж декількох останніх років система освіти зазнала надзвичайно складних випробувань. Зумовлено це багатьма факторами, деякі з них уже вдалося вирішити, але однією із актуальних проблем на сьогодні залишається підтримка стабільного електроживлення в закладах освіти. Ми повинні бути готові до найгірших сценаріїв, тому докладаємо усіх зусиль, аби налагодити безперебійний освітній процес. Завдяки плідній співпраці влади із міжнародними партнерами, нам вдалося досягти чималих успіхів для того, аби система освіти продовжувала повноцінно працювати, незважаючи на усі виклики,” – зазначив посадовець.

Відтак, у рамках Проекту енергетичної безпеки, що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) для забезпечення безперебійної роботи закладів освіти, нові електрогенератори отримали:

– Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтва – генератор потужністю 5 кВт;
– Антонінська спеціальна школа Хмельницької обласної ради – генератор потужністю 8 кВт;
– Кам’янець-Подільський фаховий медичний коледж — генератор потужністю 10 кВт;
– Хмельницький фаховий музичний коледж ім. В.І. Заремби – генератор потужністю 10 кВт;
– Хмельницький базовий медичний фаховий коледж – генератор потужністю 20 кВт;
– Чемеровецький медичний фаховий коледж – генератор потужністю 20 кВт.