30.09.2023 — 13:04

Хмельницький відзначає 592-у річницю

Традиційно, останні вихідні вересня більше відомі для нас як День міста Хмельницький. Відтак сьогодні наш обласний центр відзначає свою 592 річницю! В складний час великої війни наше славне місто не проводить гучних гулянь, натомість у цей день відбулися заходи, які присвячені пам’яті тих, хто поклав своє життя, захищаючи можливість існування, як міста, так і всієї країни.

З цієї нагоди перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін взяв участь у пам’ятних заходах, поклавши квіти до фотогалереї пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів у зоні АТО/ООС, Стели пам’яті Героїв Небесної Сотні, а також до пам’ятника Богдану Хмельницькому. В продовження, у “Мистецькому дворику” відбулася спільна міжконфесійна молитва за Україну та наше місто, де посадовець звернувся до присутніх та жителів обласного центру, аби привітати усіх із цим святом.

Слава Україні!

Дорогі захисники! Шановна громадо!

Вітаю усіх із Днем нашого прекрасного міста Хмельницького!

Дякую за дух єдності, який відчувається сьогодні особливо і який присутній завжди в громаді!

Нас не зламати. Жителі міста одні з перших штурмували військкомати щоб стати на захист України. Ні на мить не розгубились, коли треба було мобілізувати всі зусилля для допомоги ЗСУ, фронту, прихистити переселенців.

Місто живе, працює, бореться. Люди непохитні у вірі в нашу Перемогу.

Низько вклоняюсь кожному хмельничанину за стійкість у час жорстокої боротьби з російським агресором. Кожному, хто на передньому краї, хто не покинув свого робочого місця, хто волонтерить, хто молиться.

Ми ніколи не забудемо наших Героїв, що віддали свої життя за мирне небо України. Вічна їм Слава!

У спільній молитві просимо у Бога заступництва та благословення щоб дав нам усім сили вистояти і перемогти!

Щоб оберігав наших захисників від куль! Щоб зміцнив нашу віру у справедливість і перемогу добра над злом!

Просимо благословення для України, для Хмельницького, для Хмельниччини!

Слава Богу! Слава Україні!