16.11.2023 — 11:30

Сергій Тюрін привітав колективи телерадіокомпаній Хмельниччини із професійним святом

До Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін привітав із професійним святом трудові колективи обласних телерадіокомпаній та відзначив їх подяками ОВА за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток мережі інформаційного мовлення.

Звертаючись до представників медійної сфери, Сергій Тюрін підкреслив важливість роботи на інформаційному фронті, коли російська дезінформація та фейки надзвичайно активізувались, саме правдивість і відповідальність телевізійників, та усіх зв’язківців, завоювала довіру людей.

“Завдяки вам відбувається фіксація важливих подій, як в області, так і в державі – те, як подоляни гуртуються для боротьби проти російської агресії, допомагають ЗСУ, волонтерять, беруть активну участь у відбудові деокупованих територій України. Робиться багато сміливих, важливих і добрих справ, – наголосив посадовець. – Бажаю вам зберегти свій високий авторитет, завжди бути креативними, цікавими, йти в ногу з часом, сміливо протистояти усім викликам. Наснаги, а також доброї підтримки для реалізації цікавих проєктів, вдячних глядачів та слухачів. А нам усім – Перемоги та мирного неба!”