28.12.2023 — 19:00

Другий в області Ветеранський хаб запрацював у місті Кам’янець-Подільський

Сьогодні на Хмельниччині розпочав свою роботу черговий Ветеранський хаб, який відчинив свої двері для ветеранів, учасників бойових дій, а також членів їх сімей у Кам’янець-Подільському районі. Завітав на відкриття хабу перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін разом із заступником начальника ОВА Володимиром Юр’євим.

“Надзвичайно приємно, що відкриття хабу відбувається саме у Різдвяний, новорічний період, адже завдяки нашим Героям, українці можуть продовжувати зустрічати свята у своїх домівках. Тому наше головне завдання зробити все можливе для тих, хто повертається додому з фронту, аби вони отримали всю необхідну підтримку для вирішення усіх своїх питань та мали можливість соціалізуватися,” – наголосив Сергій Тюрін.

Також посадовець додав, що уже скоро запрацює черговий Ветеранський хаб і у Шепетівському районі, власне подібні відділи підтримки ветеранів війни та їх сімей також будуть створені і у кожній громаді області.

Варто зауважити, що відділ підтримки ветеранів війни та їх сімей при Кам’янець-Подільській районній військовій адміністрації буде відігравати важливу роль у наданні підтримки та допомоги нашим захисникам. Ветеранський хаб є місцем, куди вони зможуть звернутися по допомогу, пораду та підтримку у будь-який час, знайдуть співрозмовників, які зрозуміють їхні переживання та потреби.