10.07.2024 — 15:01

Володимир Білик провів особистий прийом громадян

Сьогодні за дорученням начальника ОВА Сергія Тюріна, заступник начальника ОВА Володимир Білик провів особистий прийом громадян. Загалом до посадовця звернулися 5 жителів області.

Звернення стосувалися питань щодо визнання об’єктом критичної інфраструктури благодійної та громадської організацій, щодо ремонту даху багатоквартирного будинку у м. Хмельницький. Також мешканець області звернувся за допомогою у направленні Медико-соціальної експертизи заявника на адресу Державного закладу «Центральна медико-соціальна експертна комісія Міністерства охорони здоров’я України».

Запитувачам було надано роз’яснення щодо можливих шляхів вирішення проблемних питань. Про результати розгляду звернень заявників буде поінформовано у порядку, передбаченому чинним законодавством.